+48 609 906 406

Noclegi w Karkonoszach

Kontakt z Willą Koala

Willa Koala to wyjątkowe miejsce dla przyjeżdżających do Karpacza – znanego i lubianego ośrodka wypoczynkowym w Karkonoszach. Oferujemy ponad 20 pokoi, gwarantujących pełny wypoczynek po intensywnym dniu w górach. Wszystko to w atrakcyjnych i zróżnicowanych cenach pobytu.

Karpacz to miejscowość całoroczna – sezon w górach nigdy się nie kończy. Latem miłośnicy pieszych wędrówek przybywają tu, by podziwiać piękno pasma Sudetów Zachodnich. Zimą zaś amatorzy białego szaleństwa wyjeżdżają na stoki i trasy zjazdowe.

Skontaktuj się z nami, by sprawdzić, czy w wybranym przez Ciebie terminie mamy wolne pokoje.

 

Dane kontaktowe

Napisz do nas

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.willa-koala.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. Marzena Sałek, Nad Łomnicą 1E m. 10 58-540 Karpacz, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem koala.wczasy@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Dojazd

Willa KOALA znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, dzięki czemu nocleg w Karpaczu nie będzie wiązał się z koniecznością jazdy przez całe miasto. Oprócz tego warto dodać, że znajdujemy się w bardzo cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu sam pobyt u nas będzie wypoczynkiem pierwszej klasy.
Zapraszamy serdecznie!