+48 609 906 406

Pensjonat w górach

Willa Koala

Początki Willi Koala sięgają 15 lat wstecz, kiedy to zaczynaliśmy swoją działalność jako niewielki dom wczasowy, w którym mieściło się zaledwie kilka tanich pokoi. Od tego czasu wiele się zmieniło. Nasze starania i troska o wszystkich gości sprawiły, że zaczęli oni polecać nasz ośrodek innym. Zainteresowanie, jakim zaczęła cieszyć się Koala, zmotywowało nas do rozbudowy naszego hoteliku.

Dziś do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 20 komfortowych pokoi w trzech różnych standardach oraz jadalnię, w której serwujemy dania tak smaczne, jak żaden inny pensjonat w Karpaczu. Na terenie naszego ośrodka znajduje się także przytulna sala kominkowa, w której, siedząc wygodnie w fotelu, można relaksować się z lampką wina w jednej dłoni i książką w drugiej lub odpoczywać po długiej wyprawie w góry. Tuż obok niej mieści się sala zabaw - ulubione miejsce naszych najmłodszych gości. Na takie wczasy w Karpaczu nie musisz wydawać fortuny – oferujemy wiele rozwiązań w zróżnicowanych, przestępnych cenach.

Wypoczynek w Karpaczu - Willa Koala zaprasza!

Wyżywienie

Tanie pokoje w Karpaczu nie są naszym jedynym atutem. Potrawy przygotowywane przez kucharzy pracujących w Willi Koala spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Naszą specjalnością jest kuchnia polska i regionalna - jesteśmy pewni, że żaden miłośnik rodzimych specjałów nie wyjdzie z naszej jadalni zawiedziony.

Śniadania są w Willi Koala podawane w formie bufetu. Od godz. 8:30 do 10:00 nasi goście mogą raczyć się pysznymi wędlinami, serami, wymyślnymi sałatkami, daniami na ciepło oraz świeżym, pachnącym pieczywem. Obiadokolację serwujemy w godz. 17:00-18:00. Popołudniowy posiłek podawany jest do stolików, pierwsze danie stanowi smaczna i pożywna zupa serwowana w wazie, drugie danie podawane jest na talerzu. Chcąc sprawić przyjemność naszym gościom po posiłku proponujemy im deser - świeże, domowe ciasto lub owoce. Całemu posiłkowi towarzyszy wyśmienity kompot własnej roboty.

Na specjalne życzenie gości personel naszej kuchni serwuje także dania wegetariańskie oraz bezglutenowe.

Wszystkim, którzy planują wczasy w Karpaczu, Willa Koala oferuje nie tylko wypoczynek w komfortowych warunkach, ale także pyszne domowe posiłki, jakich nie serwuje żaden inny pensjonat w Karkonoszach.

Ogród

Na terenie ogrodu otaczającego Willę Koala znajduje się miejsce do grillowania oraz wytyczony obszar do rozpalania ogniska. W ciągu dnia ogród służy naszym gościom przede wszystkim do wypoczynku. Latem można się tu opalać, zimą ulepić bałwana. Każda pora roku jest dobra, by obserwować zapierające dech w piersiach widoki oraz spędzać wieczory przy ognisku przy dźwiękach gitary. Ogród jest także doskonały miejscem na organizację biesiad oraz imprez plenerowych. Ogromna przestrzeń oraz świeże powietrze sprawiają, że równie dobrze, jak dorośli bawią się tutaj dzieci. Dzięki temu, że oferujemy tanie noclegi w Karpaczu rodzinne wakacje nie są dużym obciążeniem dla domowego budżetu.