+48 609 906 406

Regulamin pensjonatu Willa Koala w Karpaczu

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 11:00 dnia następnego. Pokoje wynajmowane są na doby.

 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.

 3. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu, w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

 4. Chęć przedłużenia pobytu goście Pensjonatu powinni zgłosić w recepcji do godziny 12:00 w przeddzień wyjazdu.

 5. Za przedłużenie pobytu w godzinach od 11:00 do 20:00 dolicza się do rachunku należność za pół doby hotelowej, natomiast za przedłużenie po godzinie 20:00 - za całą dobę.

 6. We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia (dotyczy również łazienek). Palenie dozwolone jest w miejscach wyznaczonych poza budynkiem.

 7. W Pensjonacie należy zachować ciszę w godzinach od 22:00 do 7:00.

 8. Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, gość ma obowiązek okazać dokument z fotografią.

 9. Osoby niezameldowane w Pensjonacie mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą personelu, nie dłużej niż do godziny 22:00.

 10. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, które nie wchodzą w skład wyposażenia tych pomieszczeń.

 11. Pensjonat przyjmuje gości ze zwierzętami domowymi – opłata wynosi 20 zł /dobę.

 12. Obiekt w częściach ogólnodostępnych jest monitorowany.