Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś
Zakupy Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe dla ochrony karoserii

Data publikacji 9 listopada 2021

Karoseria przedstawia sobą zewnętrzna część samochodu, dlatego nic dziwnego nie ma w tym, że właśnie ona jest najbardziej podatna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Kamienie wylatujące spod kół od jadącego przed Tobą pojazdem, śmiecie i owady w strumieniu powietrza, różne przeszkody i ciała obce na płótnie drogowym — to wszystko może stać przyczyną powstania zarysowań i odprysków na elementach karoserii.

Ale czy to oznacza, że ciągle będziesz musiał wydawać pieniądze na odnawianie lakieru? ałkiem nie! Pozbyć się podobnych problemów pomoże Tobie ochrona karoserii. Ta kategoria towarów zawiera w sobie wiele różnych akcesoriów, a dziś przyjrzymy się głównym z nich.

akcesoria samochodowe

Błotniki

Błotniki są specjalnymi nakładkami, których przeznaczeniem jest ochrona nadkoli przed kamieniami i śmieciem wylatującymi spod kół podczas jazdy samochodu. One zezwalają na to, żeby powierzchnia nadkoli była chroniona przed wilgocią, ścieraniem oraz różnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Obecność błotników w samochodzie zezwala w znacznej mierze zmniejszyć prawdopodobieństwo powstania korozji nadkoli.

Ochrona spodu

Przypadkowe potrącenie w krawężnik lub armaturę wystającą spod ziemi może spowodować poważne uszkodzenie dolnych części samochodu. Ale żeby tego uniknąć, można użyć specjalnej ochrony spodu, która działa jako ogrodzenie, chroniąc karter, silnik i inne części przed wpływami mechanicznymi i chemicznymi.

Oprócz tego, jak twierdzą niektórzy kierowcy, obecność ochrony karteru pomaga poprawić izolację szumową w salonie samochodu.

Chlapacze

To jest proste i zupełnie niewyraziste akcesorium, które odgrywa ważną rolę w konstrukcji samochodu. Chlapacze instalowane są w tylnej części nadkoli i, w zależności od miejsca ich montażu, pełnią różne role:

  • Na kołach przednich. Chlapacze chronią spód pojazdu przed kamieniami wylatującymi spod kół podczas jazdy.
  • Na kołach tylnych. Zapobiegają trafianiu się kamieni, żwiru i zabrudzeń na pojazdy, które jadą z tyłu.

W ten sposób chlapacze nie tylko chronią Twój samochód przed uszkodzeniem, ale również sprzyjają zwiększeniu bezpieczeństwa ruchu w przepływie pojazdów.

Gdzie kupić jakościową ochronę dla karoserii?

Jeśli chcecie zapewnić dobrą ochronę karoserii swojego samochodu, skontaktuj się ze Sklepem Internetowym Autobrat (https://www.autobrat.pl/). Tutaj możesz znaleźć szeroką gamę akcesoriów do pojazdów różnych marek, modeli i roczników.

Specjaliści firmy w sposób staranny dobierają produkty do katalogu, preferując zaufanych producentów, których produkty łączą w sobie zarówno wysoką jakość wyrobu, jak i przystępną cenę.

Oprócz tego, zamawiając ochronę do karoserii w Sklepie Autobrat, otrzymujesz następujące walory:

  • Operatywną dostawę towarów do jakiegokolwiek punktu w Polsce;
  • Konsultacje kompetentnych specjalistów, gotowych pomóc Tobie podczas wyboru pasujacycb towarów;
  • Długotrwałą gwarancję na wszystkie prezentowane produkty;
  • Specjalne ceny dla stałych i hurtowych Klientów;
  • Obszerny katalog, który stale się uzupełnia w nowe pozycje.

Żeby złożyć zamówienie lub się skonsultować z managerem sklepu, zadzwoń pod numer: +48 795-640-079.

Zakopane wita

Redakcja willa-koala.pl

Witajcie na willa-koala.pl, gdzie nasz zespół ekspertów z obszarów turystyki, zdrowia i diety łączy swoją wiedzę, aby dostarczać unikalne i inspirujące treści. Zapraszamy Was do podróży przez świat fascynujących miejsc, zdrowego stylu życia i praktycznych porad żywieniowych, tworząc wspólnie przestrzeń do odkrywania harmonii między podróżami, zdrowiem a smakiem życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Akcesoria samochodowe